Dostawa

Dostawa i Montaż

CENNIK DOSTAW STOŁÓW BILARDOWYCH I SNOOKEROWYCH

Montaż stołu wraz z poziomowaniem

(Dopłata za wniesienie na piętro – 180 zł. Dopłata nie jest naliczana, gdy jest zorganizowana pomoc przy wniesieniu)

BILARD – 1100zŁ

SNOOKER – 1900 zł

Dojazd – liczony od siedziby sklepu(Poznań) do klienta

2 zł za km

*   Wszystkie ceny są cenami brutto

 

CENNIK DOSTAW AKCESORIÓW

Wysyłka towaru następuje w terminie do 24 godzin ( dni robocze) od zaksięgowania wpłaty. Jest to czas niezbędny do przygotowania przesyłki. Do tego należy doliczyć czas doręczenia przez przewoźnika.

CENY I FORMY DOSTAWY

1.  Odbiór własny – 0 zł

ul. Karpia 22

61-619 Poznań

(Jeśli cena produktu jest wyższa niż 250zł brutto wysyła jest darmowa)

2.  Kurier 14 zł (DPD) – przybliżony czas realizacji 1 -2 dni robocze, w 99 % przypadkach paczka jest w kolejnym dniu roboczym u odbiorcy od dnia nadania. Usługa standardowa bez możliwości ustalenia godziny odbioru. Kurier zazwyczaj kontaktuje się z Odbiorcą przed dostarczeniem przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

3.  Kurier za pobraniem 18 zł (DPD) – przybliżony czas realizacji 1 -2 dni robocze, w 99 % przypadkach paczka jest w kolejnym dniu roboczym u odbiorcy od dnia nadania. Usługa standardowa bez możliwości ustalenia godziny odbioru. Kurier zazwyczaj kontaktuje się z Odbiorcą przed dostarczeniem przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

4.  Paczka Pocztowa 12,50 zł (Poczta Polska) – przybliżony czas realizacji 2 -3  dni. Usługa standardowa bez możliwości ustalenia godziny odbioru. Doręczyciel zazwyczaj kontaktuje się z Odbiorcą przed dostarczeniem przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem. W przypadku

5.  Paczka Pocztowa za pobraniem 16,50 zł (Poczta Polska) – przybliżony czas realizacji 2 -3 dni. Usługa standardowa bez możliwości ustalenia godziny odbioru. Doręczyciel zazwyczaj kontaktuje się z Odbiorcą przed dostarczeniem przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

DODATKOWE INFORMACJE:

Koszty wysyłki naliczane są raz bez względu na ilość zamówionego towaru.

W przypadku zamówień o wartości przekraczającej 250 zł BRUTTO towar wysyłany jest na koszt sprzedającego.